امیر خلوت یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

نحوه استفاده از Bobyte AviSplit

پیام سایت : به وب سایت امیر خلوت خوش امدید

 

نحوه استفاده از Bobyte AviSplit

 

اگر ویدئوی طولانی و سنگینی دارید و می خواهید آن را به بخش های مختلف تقسیم کنید, می توانید از این روش استفاده کنید.

 

مراحل :

  1. اگر قبلا این کار را نکردید، ویدیوی خود را به فرمت .avi تبدیل کنید. شما می توانید این کار را از طریق برنامه های مختلفی در قسمت “External Links ” انجام دهید: اگر کدک دارید, Lead Multimedia Converter بهترین گزینه برای انجام این کار است.
  2. Lead Multimedia Converter را دانلود و اجرا کنید.

گزینه clip

  1. ویدیوی خود را با AviSplit Classic باز کنید. اگر می خواهید دقیقا ویدئوی خود را به دو قسمت تقسیم کنید, باید از ویژگی “Clip ” استفاده کنید. برای تغییر نما از پایین پنجره روی “Clip ” کلیک کنید.

Custom END

  1. نوار را به انتهای بخش اول ببرید و در قسمت “Custom end ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom END قرار داشته باشید, نه در قسمت Custom BEGINNING.

گزینه start

  1. اکنون روی گزینه ی “Start ” کلیک کنید و ویدئوی اول را ذخیره کنید. صبر کنید تا پیام finished را مشاهده کنید. اکنون می توانید به مرحله ی بعدی بروید.

Custom beginning

  1. در قسمت “Custom beginning ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom BEGINNING قرار داشته باشید, نه در قسمت Custom END.

Custom END

  1. اکنون نوار را به قسمت پایانی ویدئو حرکت دهید و در قسمت “Custom end ” روی گزینه ی “!” کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که در قسمت Custom END قرار داشته باشید نه در قسمت Custom BEGINNING.

start

  1. روی ” Start” کلیک کنید و نیمه دوم ویدئو را ذخیره کنید.
  2. اکنون کار شما انجام شده است.موفق باشید.
آموزش کار با Bobyte AviSplit, راهنمای کامل استفاده از Bobyte AviSplit, روش کار با برنامه Bobyte AviSplit, طریقه ی استفاده از برنامه Bobyte AviSplit, نحوه استفاده از Bobyte AviSplit,
نظرات و ارسال نظر


..